A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Зупинися, мить, ти прекрасна!


17 Травня 2018

…Ця класична фраза у Всесвітній день вишиванки приходить на думку нам, українським громадянам, сама по собі — спонтанно, ніби поміж іншим, нагадуючи про те, що звичайний робочий день насправді не звичайний. Втім, можливо, такий, якою і має бути кожна робоча днина з відчуттям чогось важливого, об’єднуючого, спільного для усіх нас у щоденних турботах. Ми пізнаємо один одного по вишиваних сорочках — генетичному коду нації, що заявляє про себе як нація самодостатня й вільна у цивілізаційному виборі.

У Чернівцях, місті, що народило цю прекрасну подію, на будинку в історичному центрі з’явився мальовничий мурал «Заставнівська красуня», відбулись майстер-класи, етнопокази, презентаційні заходи.

Своє ставлення до Вишиванки яскраво й масово продемонстрували працівники Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, зайнявши з самого ранку робочі місця в офісах, кабінетах у дрес-кодах службовців, які гордяться історичним корінням українського роду, реалізують поруч з принципами клієнтоорієнтованості, оперативності, комфортності послуг принцип ідентифікації. Тобто, ми — є, ми — тут, ми — неповторні і не вчорашні, ми — продовжувачі традицій буковинських родин, господарів, файних у свято, працьовитих у буднях, ми маємо основи, аби будувати життя достойне.

Цього дня у сервісних центрах МВС у Чернівцях, Глибокій, Новоселиці, Кельменцях, Кіцмані багатьом пригадувалася ота класика: «Зупинися, мить, ти прекрасна!»