A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сучасні технології сервісних центрів МВС працюють!


16 Травня 2018

Аби ця теза не сприймалась як плакатне гасло, відразу до аргументації… Її якраз і отримали фахівці Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, які прийшли на зустріч з  ліцеїстами-старшокласниками  військово-спортивного ліцею Чернівецької міської ради, що опановують в навчальному закладі автосправу, готуються стати водіями.

Перше ж тестове питання «Хто з вас спробував скласти теоретичний екзамен з правил дорожнього руху в он-лайн-режимі?» викликало стовідсоткову позитивну реакцію. Ліс рук юнаків і дівчат, які екзаменують себе за ноутбуками, на смартфонах і айфонах, заходячи на портали Головного, або Регіонального сервісних центрів МВС, став імпульсом у розмові про реформування сервісних послуг загалом, і запровадження он-лайн інструкції отримання першого посвідчення водія зокрема.

Провідний консультант-адміністратор ТСЦ 7341 Артур Романюк наочно, на плазмовому екрані, продемонстрував аудиторії алгоритми інструкції, починаючи з обрання автошколи, набору необхідних документів, згаданого уже он-лайн-тренажеру з екзаменаційними питаннями, і завершуючи чек-листом при складанні практичних іспитів у сервісному центрі з переліком типових помилок, допущених громадянами,   шкалою оцінювання,  можливістю заздалегідь ознайомитись з маршрутами, на яких проходитиме практичний екзамен.

Окремо йшлось про особливості посвідчення водія, отриманого вперше, як документа з випробувальним терміном на два роки.

Спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Чернівецькій області Анатолій Томків розширив контекст зустрічі інформацією про реформування сервісної служби МВС як системи, запровадження у ній принципів прозорості, клієнтоорієнтованості, оперативності, технологічних новацій європейського зразка, що в підсумку є цивілізованою практикою стосунків громадянина і держави.

Ішла мова про актуальне для українців питання безпеки дорожнього руху, у якому важливою складовою є підготовка громадян до керування транспортним засобом як знаряддям підвищеної небезпеки. У діалозі з аудиторією з’ясовувались ключові точки проблеми. Усі разом дійшли висновку, що навіть не розбиті дороги, хоча, безумовно, і це важливо, а культура руху,  фаховість водія є першоосновою. Адже буває й так, що аварійність на відремонтованій дорозі якраз і зростає…  У цьому сенсі посвідчення водія — атестат, отримання якого потребує відповідального ставлення до навчання, чітких алгоритмів  екзаменаційного процесу. Власне кажучи, про це й інформує он-лайн-порадник ГСЦ МВС щодо  отримання посвідчення водія вперше.

Службовці відповіли на питання, які цікавили дітей, а працівник сервісного центру МВС Михайло Петрукович роздав слухачам тематичні візитки й листівки, як пам’ятки про зустріч, що знадобляться друзям і знайомим, більшість із яких також майбутні водії. Сьогодні — потенційно, завтра — реально.