A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чітко, вичерпно, зрозуміло…


03 Травня 2018

У такому форматі відбуваються довідково-інформаційні консультації по телефону Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області 54-93-77.

Спеціально підготовлені працівники відповідають на питання громадян за всіма правилами телефонної комунікації з максимальною ефективністю для клієнта. Фактично, це окрема послуга, яку надає сервісний центр, формуючи довіру до державної служби і одночасно допомагаючи людям грамотно вирішувати свої питання.

За два місяці (березень-квітень 2018 року) у сервісний центр  надійшло майже 70 дзвінків.

Як свідчить статистика, найбільша кількість звернень стосується отримання довідки про несудимість, далі за кількістю: питання, пов’язані із заміною, втратою посвідчень водія, реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів.  Цікавляться громадяни переобладнанням транспортних засобів, графіком роботи сервісних центрів, запитами на отримання тієї чи іншої інформації.

В усіх випадках клієнти отримують кваліфіковану телефонну послугу.

Втім, привертає увагу те, що багато тем абсолютно доступні для кожного, хто скористається сайтом Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області та  його фейсбук-сторінкою. Нагадуємо також, що з  вересня 2017 року Довідка про відсутність судимості  надається онлайн. Алгоритим її отримання покроково розписаний  у відповідному розділі  порталу , зрештою, як і інші питання з переліку найбільш актуальних. Ото ж, при бажанні є можливість скористатись інформаційною базою, створеною для отримання комфортної послуги ще до того як набрати телефонний номер.