A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині зростає кількість електромобілів


23 Квітня 2018

З початку 2018 року (з 01.01 по 23.04. 2018) територіальними сервісними центрами МВС в Чернівецькій області  зареєстровано 18 електрокарів, що майже удвічі більше, ніж  за відповідний період минулого року.

Перевагу буковинці віддають електромобілям «Nissan Leaf», яких зареєстровано 13.  Серед інших марок — дві  «Тetsla Model  X», «Тоyota Prius» та «Toyota Raw”, «Міtsubisyi  Outlender».

Впродовж останніх років в Україні спостерігається стрімке зростання попиту на екологічні ,економні  транспортні засоби на електротязі. Цьому сприяє також  їх пільгове розмитнення.

За даними Головного сервісного центру МВС України найбільше купують електромобілі  у м. Києві, в Одеській та Харківській областях.

Ціна електромобілів вища ніж у звичайних, але кошти, зекономлені на заправці та технічному обслуговуванні, компенсують  витрати.
Електромобіль, як і авто з двигунами внутрішнього згорання, потрібно реєструвати у сервісних центрах МВС. Процес  реєстрації  нічим не відрізняється від реєстрації звичайних автомобілів.