A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині незабаром відкриють ще два оновлені сервісні центри МВС


29 Березня 2018

Про це на брифінгу засобам масової інформації повідомив виконуючий обов’язки начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Василь Душинський.

За словами посадовця, в районних центрах Глибока та Новоселиця завершено роботи з облаштування територіальних сервісних центрів нового зразка  з сучасними алгоритмами послуг, відповідною інфраструктурою. Наразі тестуються всі її складові з інформаційною системою, електронною чергою, інструментами прозорого офісу. Отже, не лише в Чернівцях, але й на територіях обслуговування Глибоцького та Новоселицького ТСЦ МВС громадяни  мають можливість швидко й зручно зареєструвати, перереєструвати авто, отримати послугу з видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість. Офіційне відкриття центрів відбудеться незабаром.

В.Душинський прокоментував також використання чек-листів  для практичних іспитів на отримання посвідчення водія, запроваджених нещодавно Головним сервісним центром МВС. При цьому він зазначив, що документ з переліком вправ, шкалою оцінювання   можна безкоштовно завантажити з сайту ГСЦ МВС, переглянути тут і екзаменаційні маршрути, що спрощує підготовку до іспиту.

Керівник регіональної сервісної служби МВС нагадав, що  реформа, яка наразі триває, передбачає також запровадження фото- та відеофіксації практичної частини іспиту.