A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підроблена довідка вартувала чоловіку нервів, часу та грошей….


22 Лютого 2018

Інформаційний портал газети «Молодий буковинець», посилаючись на рішення суду, повідомив  про наслідки, для тих, хто ризикне подати до сервісного центру МВС підроблений документ.

«У Чернівецькій області,— йдеться у повідомленні,— Кельменецький районний суд оштрафував місцевого мешканця, який підробив медичну довідку щодо придатності керування транспортним засобом та подав її до сервісного центру МВС.
Як зазначається у судовому вироку, який оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, 28 грудня 2017 року мешканець Білоусівки Сокирянського району підробив медичну довідку.
Документ мав термін дії з 1 квітня 2011 року до 1 квітня 2013 року. Обвинувачений за допомогою кулькової ручки виправив рік видачі та рік терміну дії довідки з «2011» на «2017» та з «2013» на «2019».
Зазначається, що така медична довідка передбачена «Положенням про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», затвердженого наказом МОЗ та МВС України №65/80 від 31.01.2013 року.
Того ж дня чоловік подав цю довідку до територіального сервісного центру МВС України.
30 січня прокурор Кельменецької місцевої прокуратури та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості, згідно з якою чоловік зобов’язувався беззастережно визнати обвинувачення та сплатити витрати на залучення експерта в сумі 1001 грн.
Суд затвердив угоду про визнання винуватості та визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину. Крім того суд вирішив оштрафувати зловмисника на 680 гривень».

Довідково

У 2017 році на Буковині територіальні сервісні центри МВС виявили 15  підроблених   посвідченнь   водія, 3 підробки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, 2 факти підробок медичної довідки.