A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У чернівчанина виявили підроблене посвідчення водія


06 Лютого 2018

…Настає момент, і  фальшивка стає проблемою для тих, хто користується підробкою свідомо чи не свідомо.

Наразі в прикру ситуацію потрапив 45-річний мешканець обласного центру. Консультантом-адміністратором  територіального сервісного центру МВС №7341  було помічено, що у документі  громадянина  є водійські категорії, яких немає в   інформаційній базі даних. Повідомлені про таку невідповідність поліцейські зареєстрували подію як злочин з підозрою на підробку документів (стаття 358, частина 1 Кримінального кодексу України). Справу вивчатимуть слідчі.

Нинішнього року це другий випадок виявлення сервісною службою МВС підробленого посвідчення водія.

Довідково

Стаття 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»

  1. Підроблення посвідчення або іншого документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином – підприємцем, приватним нотаріусом, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, і який надає права або звільняє від обов’язків, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, або збут такого документа, а також виготовлення підроблених печаток, штампів чи бланків підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а так само інших офіційних печаток, штампів чи бланків з тією самою метою або їх збут – караються штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.