A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Буковині зростає популярність мобільної сервісної служби МВС


19 Січня 2018

Суть надання послуг в тому, що не громадяни звертаються до сервісної служби, а надавачі послуг приїжджають у віддалені райони, ближче до тих, кому  потрібно зареєструвати,  перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати посвідчення водія міжнародного зразка,  або подати заявку на  довідку про відсутність судимості.

Ці функції виконує мобільний сервісний центр МВС, що в рамках реформування сервісної служби, спрямованої на підвищення оперативності і комфортності послуг, розпочав роботу в області минулоріч у травні.

Впродовж 2017 року спеціально оснащений мікроавтобус здійснив 48 виїздів у районні центри Вижниця та Путила, де, фактично, за місцем проживання клієнтів було надано 652 послуги: 211 — з питань реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, 256 громадян замінили посвідчення водія, 137 отримали  посвідчення водія міжнародного зразка. Видано також 48 довідок фізичним особам  про  наявність чи відсутність судимості.

Як свідчить динаміка використання мобільного сервісного центру, буковинці вже звикли до того, що кожного четверга він приїжджає у Вижницю за адресою вул. Січових Стрільців, 6,4Б і працює з 11 до 16 години. Один раз на місяць МСЦ дислокується в Путилі.  Завдяки зручній локації послугами служби користуються також мешканці сусідньої Івано-Франківської області з Кутів, Косова, Верховини і навіть з Надвірної. Оперативно використовувалась служба на колесах при реконструкції сервісного центру в Чернівцях, заміні електромереж в ТСЦ у Кельменцях.