A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На дорогах Буковини у 2017 році з’явилось 12823 водіїв-початківців


18 Січня 2018

Як свідчить статистика Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, таку кількість посвідчень водія впродовж 2017 року було видано вперше. У порівнянні з 2016-тим роком це на  606 посвідчень більше.

59% громадян здали  теоретичні та практичні іспити  з першої спроби.

Нагадаємо, минулого року в рамках реформи сервісної служби МВС запроваджено нові тести з Правил дорожнього руху, почав працювати онлайн-тренажер, за допомогою якого можна безкоштовно та необмежену кількість разів перевіряти свої знання.

Посвідчення водія, отримані громадянами вперше, обмінюються на постійні,  якщо впродовж двох років з дня його видачі не було 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Довідково

У 2018 році Головним сервісним центром МВС передбачається запровадження онлайн-запису на отримання послуг в сервісних центрах, в тому числі і екзаменаційних, відеофіксації практичних іспитів на отримання водійського посвідчення, створення персонального діджитал-кабінету власника авто, тощо.

Детальніше про порядок отримання національного посвідчення водія у розділі «Послуги» Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області  за посиланням

http://chv.hsc.gov.ua/poslugi/pitannya-ta-vidpovidi/pidgotovka-vodiya-ta-poryadok-otrimannya-natsionalnogo-posvidchennya-vodiya-transportnogo-zasobu/

Отримати посвідчення водія інфографіка