A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Державні послуги за стандартами цифрових технологій


17 Січня 2018

Як повідомляє Департамент комунікації МВС України, в  контексті реалізації  Стратегії розвитку Міністерства внутрішніх справ України 2020, відбулася робоча зустріч за участю керівників проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та керівництва Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС,  Головного сервісного центру МВС та Департаменту інформаційних технологій МВС.

Темою зустрічі стала діджиталізація надання державних послуг та розвиток сервіс-орієнотованого підходу у діяльності органів системи МВС.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС Мері Акопян відзначила, що завдання проекту відповідають таким пріоритетам Стратегії розвитку МВС як «Якість та доступність послуг» та «Ефективне врядування та підзвітність».

«МВС України зацікавлене у розвитку міжнародного співробітництва щодо впровадження цифрових технологій у роботу відомства, особливо що стосується переходу на відкриті та публічні стандарти та підвищення довіри громадян до якості та прозорості державних послуг», — додала вона.

Начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій відзначив, що Сервісні центри МВС вже впровадили багато інноваційних інструментів у роботу з громадянами.

«Подальший розвиток цього напрямку потребуватиме залучення Міністерства Фінансів, Національного Банку України та Державного Казначейства, що дозволить значно підвищити швидкість та доступність надання послуг населенню» — наголосив він.

Представник проекту «Трансформація фінансового сектору» Ростислав Дюк підкреслив готовність підвищити рівень фінансової підтримки таких ініціатив з боку USAID та сприяти провадженню на базі МВС України пілотних інноваційних рішень, що відповідатимуть міжнародним стандартам цифрової економіки.

(http://mvs.gov.ua/ua/news/11701_U_MVS_obgovorili_didzhitalizaciyu_nadannya_derzhavnih_poslug_FOTO.htm)

Довідково

Digitalization означає переведення змісту медій у всіх його формах — текстовій, графічній, звуковій — у цифровий формат, зрозумілий сучасним комп’ютерам.