A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Пішов з життя ветеран буковинських автомобілістів Євген Іванович Романов


09 Січня 2018

Ім’я багаторічного керівника Чернівецької обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів, голови Чернівецької філії Громадської колегії з безпеки дорожнього руху, пристрасного автомобіліста, автоспортивного судді, добре відоме багатьом поколінням буковинців.
Євген Романов причетний до створення у повоєнний період першої в Чернівецькій області автошколи, що дала путівку в життя тисячам водіїв різних категорій, заклала основи безпечного керування автомобілем не лише на теоретичному, практичному рівнях, але й в цивілізаційному вимірі, що передбачає культуру користування транспортним засобом .
Впродовж десятиліть Євген Іванович спрямовував зусилля структурованої громадської організації з підрозділами в кожному районі області на пропаганду безпеки дорожнього руху, виховання законослухняних водіїв, пішоходів . З його іменем пов’язані традиції співпраці громадськості і державних органів, які опікуються питаннями транспортної дисципліни, численні ініціативи у цій сфері з використання різноманітних форм профілактичної роботи. Популярні серед молоді турніри юних інспекторів дорожнього руху в освітніх закладах краю, команд кмітливих і винахідливих, тематичні автопробіги, змагання на краще водіння автомобілів серед любителів і професіоналів, участь в автоспортивних першостях різного рівня — далеко не повний перелік благородних справ Євгена Івановича, спрямованих на збереження життя і здоров’я учасників дорожнього руху: і тих, хто уже за кермом, і хто незабаром стане водієм.