A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За стандартами доброчесності


22 Грудня 2017

Представники РСЦ МВС в Чернівецькій області взяли участь у  семінарі-тренінгу на тему: «Підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання заборон та обмежень встановлених Законом України «Про запобігання корупції».

Захід, ініційований Національним агентством з питань запобігання корупції, відбувся в Чернівецькій обласній державній адміністрації для держслужбовців обласної та районних державних адміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Як повідомляє офіційний сайт обласної виконавчої влади, йшлось про практичні механізми застосування антикорупційного законодавства у професійній роботі державних службовців.

Зокрема, посадовці РСЦ МВС з першоджерел отримали відповідь на питання про правильність заповнення щорічних декларацій особами, які володіють акціями підприємств, трактування поняття «корпоративні права», заборони та обмеження в цьому контексті для державних службовців, встановлені Законом України «Про запобігання корупції».