A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервіс очима дітей


23 Листопада 2017

Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області відвідали гімназію №3 обласного центру і знайшли спільну мову з маленькими громадянами.

Третьокласникам  розповіли про призначення служби,  передали їхнім батькам   буклети з  контактами, корисною інформацією, переконали діток в тому, що держава   зацікавлена, аби послуги були доступні для людей, а їхні права надійно  захищались.

Спілкування відбулось у вигляді питань і відповідей, що сподобалось діткам, викликало  жвавий інтерес до теми, яка, здавалося б, більше стосується дорослих.

Істину спільно знайшли, скажімо, в тому, що в сервісних центрах перевіряють готовність кандидатів у водії сісти за кермо, видають водійські посвідчення відповідних категорій, стежать, аби технічно справним був пасажирський транспорт, а небезпечні вантажі перевозили спеціально підготовлені  для цього фахівці.

Погодились також з тим, що всі вони, хоча ще маленькі, але вже є  учасниками дорожнього руху, що правила безпеки на дорогах і вулицях — повноцінний предмет, володіти яким потрібно не в майбутньому, а вже тепер,  бо такі знання і навики негайно перевіряються  на  пішохідних переходах, при користуванні  громадським транспортом.  Іншими словами — йдеться про  першу правову освіту, розуміння  дозволеного і злочинного,  безпечного й небезпечного, про важливі елементи  культури людини загалом.

З’ясувалось також, що сервісні центри, реєструючи-перереєстровуючи транспортні засоби, дбають про захищеність майна громадян, запобігають придбання викраденого авто, або з підробленими номерами агрегатів,  що такі і  інші турботи сервісної служби є турботою про людину.

Насамкінець, діти письмово відповіли на питання як вони розуміють саме поняття сервісу. Хтось відзначив, що це «послуга для водіїв», хтось досить детально розшифрував його складові,

001

а хтось резюмував парадоксально, мовляв, це «обслуговування, яким обслуговують людей»…

002З точки зору того, що сервіс радянського зразка потребував реформування, тобто, своєрідного «обслуговування»,  наївна дитяча теза цілком логічна… Адже в особі оновленої служби маємо  сучасні суспільні стандарти, цеглинку в побудові кращого життя для нас і наших діток.