A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Алгоритми службових буднів


14 Листопада 2017

Результати роботи територіальних сервісних центрів, доведення персоналу вимог нормативних документів, обговорення проблемних ситуацій, що виникають під час службової практики — ці та інші питання розглянуто на нараді з особовим складом Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, яка відбулась у вільний від надання послуг час.

Окрім суто професійних питань у сфері реєстраційних операцій, надання дозвільних документів, контролю за рухом бланків суворої звітності, укладання правочинів зверталась увага на забезпечення умов для відвідувачів з інвалідністю, дотримання правил службового етикету під час обслуговування громадян та службової дисципліни.

За результатами наради прийняті рішення, що сприятимуть підтримці  ефективного робочого процесу в структурних підрозділах регіональної сервісної служби МВС.

Зважаючи на резонансні дорожньо-транспортні пригоди в державі, що останнім часом перебувають в центрі суспільної уваги, всіх працівників РСЦ зобов’язано неухильно дотримуватись транспортної дисципліни, бути прикладом законослухняності на дорозі як при використанні службового транспорту, так і за кермом особистих транспортних засобів.