A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Рухаємося далі разом!


09 Листопада 2017

Вітальними адресами Головного сервісного центру МВС України з нагоди другої річниці  реформування сервісної служби відзначено працівників Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

За дорученням  керівника ГСЦ МВС України Владислава Криклія відзнаки посадовцям вручив виконуючий обов’язки начальника РСЦ МВС України в Чернівецькій області Василь Душинський.

Серед  нагороджених — посадовці, що працювали і далі докладають зусилля  на ключових напрямках реформи, пов’язаних, зокрема, з формуванням сучасного кадрового потенціалу, реконструкцією приміщень під сервіс нового зразка, інформаційним забезпеченням  змін, які вже  позитивно оцінені громадськістю.

«Кожен спільний крок, — зазначається у вітальній адресі, — це важлива складова історії створення та розбудови сервісних центрів МВС».

Заклик «Рухаймося далі разом!» працівники РСЦ МВС в Чернівецькій області  розцінюють як участь кожного посадовця на своєму робочому місці у важливих загальнодержавних процесах, спрямованих на кращі стандарти життя українського громадянина.

20171109_095433