A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Формальний привід для неформальних роздумів…


07 Листопада 2017

Іноді варто оглянутись назад, аби оцінити пройдений шлях,  плани й проекти, що стали уже буденною практикою зблизька, але залишаються помітними реаліями на віддалі. Для цього достатньо формального приводу, або ж просто збігу обставин.

…Хтось із співробітників сектору персоналу та зв’язків з громадськістю, звернувши увагу на календар, зненацька промовляє вголос, мовляв, саме сьогодні минають два роки з тих пір, коли стартував проект нового сервісу в системі МВС.

Згадка з’являється спонтанно, адже   7-ме листопада — день, коли  набрала чинності постанова Кабінету міністрів України «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ». Фактично, йшлось про офіційний старт загальнодержавного проекту, який докорінно міняв ту частину правоохоронної системи, яка надавала громадянам послуги.

Пригадались перші прес-конференції з роз’ясненнями суті майбутньої реформи, формування структур Регіонального сервісного центру, підготовка фахівців, створення системного сайту сервісної служби, реконструкція приміщень, запровадження мобільного виду послуг і багато інших цікавих деталей новизни, спрямованої на формування  прозорого, комфортного сервісу європейського  зразка.

Сьогодні є підстави стверджувати, що новий сервіс став переконливим позитивом у нашому житті. Два роки творчої роботи колективу регіональної служби під керівництвом креативної команди Головного сервісного центру МВС України додають оптимізму в ширшому масштабі. Адже, як з’ясовується, можемо і уміємо, якщо працювати системно, з баченням кінцевої мети.

На цих фото — візуальні аргументи для неформальних роздумів з формального приводу. Так було, і так є сьогодні…

«Совковий» дизайн перегородки між відвідувачами і адміністраторами з віконцем-бійницею два роки тому:

1 бійниця

Нинішній формат спілкування «адміністратор-клієнт»:

2 не бійнця

Черга біля «бійниць» два роки тому:

3 Черга тоді

Очікування після запису в електронній черзі сьогодні:

4 черга тепер

Інформаційні стенди два роки тому:

6 інформація тепер и

Сучасний інфобокс сьогодні:

5 інформаця тепер

«Зручності» для відвідувачів два роки тому:

7 Зручності тоді

Комфорт не лише для клієнтів, а й їхніх дітей сьогодні:

DSC_8316