A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Точка дотику


25 Жовтня 2017

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка розповіли про роботу оновленого сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Своєрідна презентація нещодавно відкритої  сервісної служби, що надає послуги за європейськими стандартами, відбулась в рамках чергового засідання постійно діючого  літературного клубу  «Дебют».

Він об’єднує талановитих чернівчан — поетів, прозаїків, композиторів, виконавців, художників, людей, чиє життя тісно поєднане з мистецтвом. Фактично, йдеться про творчу еліту буковинської столиці, інтелектуальну планку  у сприйнятті  дійсності, розумінні процесів, що відбуваються в державі.

Спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Чернівецькій області, один з учасників «Дебюту» Анатолій Томків розповів колегам про функції, завдання сервісного центру, корінне оновлення служби в контексті стратегії реформування системи МВС України.

На відеоекрані дебютівцям були продемонстровані сучасні приміщення Територіального сервісного центру  №7341 РСЦ МВС України в Чернівецькій області, першого в області, але вже 31-го в державі. Йшла мова про елементи сучасного адміністрування, що відповідає кращим цивілізаційним зразкам, можливостям, зокрема, в он-лайні (завдяки камерам спостереження) визначати  кількість відвідувачів у приміщеннях, або ж користуватись інформаційними довідковими боксами, електронною чергою, чудово скомпонованими, насиченими потрібною для клієнтів інформацією офіційними сайтами Головного та Регіонального сервісних центрів. В переліку особливостей нової сервісної служби — відкритий доступ до тестів  на знання правил дорожнього руху за новими питаннями, отримання послуг у віддалених районах області за допомогою мобільного сервісного центру, інші елементи не задекларованого, а вже діючого стандарту послуг, в основі якого принцип клієнтоорієнтованості.

                Сподобались творчим чернівчанам і наявність дитячого куточку в офісі ТСЦ, вай-фай-мережі, а особливо — полички з книгами для читачів… Цей елемент новизни у вигляді Буккросингу (мандрівної книги) став точкою дотику між державним сервісним відомством і головною бібліотечною установою Буковини. Дуже імпонувало учасникам «Дебюту» те, що сервісники пропагують, передусім, твори буковинських майстрів слова. У відповідь на цікаву презентацію начальник відділу бібліотеки Ольга Серебріян передала для ТСЦ  збірник поезій поетеси-горянки  Галини Татарин «Засвідчую свою любов».

                Кожен член клубу отримав інформаційні буклети, що інформують про послуги СЦ, можливості отримати їх оперативно, комфортно.

                Презентація відбулась у жвавій формі, викликала незаперечний  інтерес  в учасників імпрези. Дехто щиро зізнавався в тому, що почуте стало для нього приємним відкриттям, як і точка дотику між тими, хто надає практичну послугу людям, і хто збагачує їх духовно.