A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр розширює географію послуг


04 Вересня 2017

 

З  травня нинішнього року мобільна сервісна служба РСЦ МВС в Чернівецькій області здійснила 26 виїздів для надання громадянам комфортної державної послуги.

Головним місцем дислокації чепурного автобуса із зеленими кружечками стало містечко Вижниця у перед гір’ї  Карпат. 345 громадян вже зекономили власні кошти на дорогу за пів сотні і більше кілометрів до найближчих сервісних центрів у  Кіцмані, Глибокій, Чернівцях, аби зареєструвати,  перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати посвідчення водія міжнародного зразка,  або подати заявку на  отримання довідки про відсутність судимості.

Попри те що потребу в послугах формують органи місцевого самоврядування, скористатись ними може кожен  не залежно від місця проживання. Скажімо, приїжджаючи у Вижницю, буковинські сервісники обслуговують  і галичан з сусідньої Івано-Франківської області, зокрема, з містечка Кути. Сусіди, перейшовши кладку через Черемош, також економлять кошти, вирішуючи свої питання у Вижниці.

Як свідчить статистика, найпопулярнішою мобільною послугою є заміна посвідчення водія, якою скористались 126 громадян, 97 відвідувачів звернулось з питань реєстрації або перереєстрації транспортного засобу, 89 отримали посвідчення водія міжнародного зразка, 33 подали заявки на отримання довідок про відсутність (наявність) судимості.

Графік виїздів мобільної сервісної служби регулярно оновлюється на офіційному сайті РСЦ МВС в Чернівецькій області у розділі «Мобільні СЦ» http://chv.hsc.gov.ua/index/mobilnists/grafikviyizdivmobilnihsts/.