A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Незвичайний рейс мобільного сервісного центру…


15 Серпня 2017

…Не у віддалений район області для надання послуг громадянам, а в буковинську столицю з місця постійної  дислокації прибув мобільний сервісний центр МВС в Чернівецькій області.

Сервісна служба «на колесах» розпочала обслуговувати громадян безпосередньо перед входом до Територіального сервісного центру№7341 по вулиці Руська, 248М, де сьогодні триває реконструкція приміщень під сервіс нового зразка відповідно до   концепції нового державного сервісу з усіма його складовими, спрямованими на спрощення, вдосконалення послуг.

 Особливість ситуації в тому, що буковинські сервісники втілюють в життя проект, як мовиться, «без відриву від виробництва». Тобто, масштабні опоряджувальні роботи в будівлі ведуться чітко по плану, що  дозволяє працівникам ТСЦ, переходячи з приміщення в приміщення, в повному обсязі надавати послуги громадянам.

Люди з розумінням ставляться до тимчасових незручностей, а керівництво РСЦ дбає, аби їх було якомога менше. Ото ж, коли настала черга оновлення підлог в коридорах, керівництво державної установи вдалось до використання такого інструменту як мобільна сервісна служба. Чепурний бусик з брендовими зеленими кружечками сучасного сервісу взяв під крило свого навісу кожного, хто прийшов, аби зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати посвідчення водія міжнародного зразка, або довідку про відсутність судимості.

Незвичайний рейс мобільного сервісного центру — епізод у творчому втіленні європейських стандартів взаємин громадян і державної інституції, що  поступово стають нормою нашого життя.