A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільна сервісна служба викликає поліцію…


06 Серпня 2017

З’ясовується, що така потреба іноді виникає не лише в працівників територіальних сервісних центрів, але й у фахівців, які виїжджають для надання послуг на замовлення громадян. Нещодавно дзвінком на «102» завершився черговий виїзд мобільного сервісного центру МВС в Чернівецькій області у місто Вижницю.

Під час перереєстрації автомобіля «Фольксваген Гольф», яким 62-річний мешканець села Замостя керував по дорученню, експерт помітив підробку ідентифікаційного номера кузова, що був нанесений кустарним способом на вварений фрагмент металу.

На жаль, чоловіку так і не вдалось стати повноцінним власником іномарки, яку він п’ять років тому придбав на ринку в Чернівцях, оформивши право керування. Оперативна група поліції, яка виїхала на місце події, зафіксувала її, вилучила у водія свідоцтво про  реєстрацію транспортного засобу, доручення,  страховий поліс. Кримінальне минуле автомобіля з’ясовуватимуть компетентні органи.

З травня нинішнього року мобільна сервісна служба здійснила понад два десятки виїздів, надала три сотні послуг громадянам з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі посвідчення водія міжнародного зразка, отримання довідок про відсутність судимості.