A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Урок позитивної налаштованості


03 Серпня 2017

…«Будь ласка», «Будьте любязні», «Якщо  Вам не важко» — лексичні форми, що застосовуються у різних ситуаціях при спілкуванні службовця з громадянами мають бути відшліфованими до автоматизму і застосовуватись органічно й легко. Навіть   усмішка, погляд, нахил голови є елементами службової грамотності.

Про складові етичної поведінки, якісне консультування замовників послуг йшлось на нараді з працівниками Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Наголошувалось, що при виконанні службових обов’язків кожному посадовцю на своєму робочому місці потрібно проявляти позитив. Приміром, акцент у відповіді на питання відвідувача ставиться не на тому, чого робити не слід, а на тому, що бажано робити. Є оптимальні стандарти у  початку і завершенні розмови, у з’ясуванні проблем, в ситуаціях конфліктного характеру. Відтак, переконливість, природність стилю в спілкуванні, уважність створюватимуть атмосферу поваги до клієнта.

Для закріплення навиків спілкування сектором персоналу та зв’язків з громадськістю підготовлено  пам’ятку — «Методичні рекомендації щодо правил етичної поведінки працівників сервісних центрів МВС».

Нарада відбулась в приміщенні, що перебуває в стадії реконструкції під сервісний центр нового зразка, де приємну атмосферу для громадян мають створювати як нові технології, так і  вічно актуальне: «Будь ласка», «Будьте люб’язні», «Якщо  Вам не важко»…

20170731_093537

IMG_4462