A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У першому півріччі 2017 року на Буковині 5650 осіб стали водіями транспортних засобів


07 Липня 2017

Таку кількість посвідчень водія видано в територіальних сервісних центрах Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області  МВС  після складання громадянами теоретичних та практичних іспитів.

Загалом, впродовж звітного періоду службовцями ТСЦ  МВС проведено 10621 теоретичних та 14750 практичних екзаменів. 1596 громадян отримали посвідчення водія  після втрати чи викрадення такого документу, 4550 посвідчень замінено на нові, у тому числі і з відкриттям додаткових категорій.

Нагадаємо, з 1 липня 2017 року оновлено теоретичну частину іспиту. Вона актуалізувана відповідно до сучасної ситуації на дорогах та тієї чи іншої категорії водійського посвідчення. Тест з 20-ти питань, які обираються системою випадково, триває 20 хвилин. За цей час потрібно проявити знання правил дорожнього руху та основ безпеки руху, будови та експлуатації транспортних засобів, азів  першої медичної допомоги.

Як інформує Головний сервісний центр МВС, проконсультуватися та отримати необхідні пояснення завжди можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці ГСЦ МВС у Facebook. Ознайомитися з інформацією щодо отримання послуг можливо на сайті hsc.gov.ua