A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Користуйтесь послугами мобільного сервісного центру!


17 Червня 2017

Понад півтори сотні громадян вже  зекономили свій час, звернувшись до  мобільної сервісної служби Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області.

Нагадаємо, унікальний проект державного сервісу розпочато на Буковині 11 травня. Станом на 15 червня 2017 року автомобіль, обладнаний для реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі посвідчення водія міжнародного зразка, прийняття запитів на довідки про відсутність судимості, 11 разів виїжджав до районного центру Вижниця, один раз — до Путили. Фахівцями пересувного центру здійснено 156 операцій. Найпопулярнішими послугами серед громадян були заміна посвідчення водія та видача посвідчення водія міжнародного зразка. 111 буковинців отримали такі документи в безпосередній близькості від місця проживання. 14 осіб реалізували запити на отримання довідки про несудимість.

Графік виїздів мобільної сервісної служби регулярно оновлюється на офіційному сайті РСЦ МВС в Чернівецькій області у розділі «Мобільні СЦ» http://chv.hsc.gov.ua/index/mobilni-sts/grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/.

Доречі, нещодавно обладнання пересувного сервісного центру поповнилось пристроєм, що дає змогу оперативно підключати службу до інтернету, отримувати доступ до бази даних в будь-якому місці дислокації.

vse-po-sts-1024x858