A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області вносить свою частку в унікальний проект «Буккросинґ»


08 Червня 2017

Ініціативу поповнити бібліотечки для відвідувачів сервісних центрів за принципом  «візьми-принеси-почитай-передай» по естафеті буковинці прийняли від хмельничан. Вони побажали розмістити на  поличках «Буккросинґу» щось пізнавальне, що, скажімо, знайомило б читача не просто з Чернівцями, а з «Маленьким Парижем», розкривало б ексклюзиви Буковини — мальовничої території від Дністра до  Карпат з цікавою історією, традиціями, звичаями людей різних націй, які проживають тут.

Запрошений до флешмобу виконуючий обов’язки начальника РСЦ МВС України в Чернівецькій області Василь Душинський передає в бібліотечку сусідів путівник «Чернівці для небайдужих» Ірини Пустиннікової, «річ корисну майже для всіх», як стверджує авторка. У популярній формі книжка розповідає про архітектурні перлини  столиці Буковини, парки, сквери, культові споруди, містить цікавий історичний матеріал. В цьому ж контексті інше ілюстроване видання — «Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича» про історію створення славнозвісного архітектурного ансамблю резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, що увійшов до об’єктів ЮНЕСКО.

Ще одна книжка «для душі і серця» — від спеціаліста сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Чернівецькій області Анатолія Томківа.  Збірних новел Анатолія Миколайовича «В Євросоюз через Кінашку» виданий у 2014 році  видавництвом «Букрек». У багатьох його творах гармонійно використовується гуцульський діалект, що дає можливість читачам по-справжньому заглибитись  в самобутню атмосферу титульного карпатського етносу. Цьогоріч в Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича захищені дипломна та курсова роботи студентів-філологів, які досліджують жанр автора, іменований як «буковинська новела».

Література незабаром буде передана хмельничанам. У свою чергу, буковинці запрошують до співучасті в інтелектуальному проекті колег з франківщини, тернопільщини, всіх бажаючих.

Довідково про проект — за посиланням http://hsc.gov.ua/2017/06/02/servisni-tsentri-mvs-zapuskayut-masshtabnij-bukkrosing-ukrayinoyu/

IMG_4418