A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Громадянину не вдалось замінити посвідчення водія, якого він не отримував…


23 Травня 2017

Такий казус виник  при наданні послуги працівниками територіального сервісного центру МВС, що в місті Кіцмань, 42-річному буковинцю.

Чоловік звернувся в сервісний центр, аби обміняти посвідчення водія.  Однак, під час перевірки документа з’ясувалось, що він його… не отримував. Облікових даних посвідчення спеціалісти знайти не змогли. Подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань територіального підрозділу поліції.

Впродовж травня нинішнього року  в РСЦ МВС в Чернівецькій області це другий випадок виявлення фіктивного документа.  Раніше підроблене посвідчення водія за схожих обставин вилучили в громадянина працівники ТСЦ 7344 в Глибокій.

Довідково

Нагадуємо, що законом передбачено кримінальну відповідальність за  підробку документів, їх використання. Зокрема, частина 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення посвідчення або іншого документа) передбачає покарання штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Частина 3 цієї статті (використання завідомо підробленого документа) передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.