A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Майже пів сотні буковинців вже отримали комфортну послугу мобільної сервісної служби МВС


21 Травня 2017

З 11 травня,  дня старту унікального проекту на Буковині, мобільний сервісний центр МВС в Чернівецькій області здійснив 4 виїзди до міста Вижниця, аби мешканці віддалених районів могли скористатись найпопулярнішими послугами.

За цей час від громадян до органів місцевого самоврядування про необхідність отримання послуги надійшло 49 заявок. Фахівцями МСЦ МВС проведено 63 операції з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі посвідчення водія міжнародного зразка, прийняття запитів на довідки про відсутність судимості. Як свідчить статистика, наразі найбільший попит на отримання посвідчень водія міжнародного зразка та заміни водійських посвідчень.

Керівництво РСЦ МВС в Чернівецькій області та Вижницької районної ради працюють над тим, аби про мобільну послугу було поінформовано якомога більше громадян. Зокрема, на місцях поширені листівки про зміст, порядок надання послуг, найближчим часом працівники органів місцевого самоврядування мають намір повідомити про цікаву новинку на сходках громадян в населених пунктах Вижниччини та Путильщини.

Нагадаємо, для виїзду мобільної служби потрібна наявність щонайменше десяти заявок.