A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ця реформа має сенс!


15 Травня 2017

Такий висновок про реформування сфери послуг у системі МВС  зробила Леся Синюсик, отримуючи сертифікат про завершення навчального курсу з підготовки співробітників фронт-офісів сервісних центрів МВС.

Впродовж двох місяців 18 стажерів, відібрані з майже чотирьох сотень бажаючих, під керівництвом досвідчених фахівців Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області вивчали теоретичні й практичні аспекти надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, вчились працювати   з документами, базами даних, надавати консультації громадянам, тощо.

Прагнення стати частиною реформи, надавати громадянам якісний державний сервіс  були передумовою для кожного, хто вирішив спробувати себе у реалізації перспективного проекту європейського зразка. Ото ж, після здачі підсумкового іспиту слова пані Лесі, адресовані працівникам РСЦ, звучали без зайвого пафосу, хоча мова йшла, власне кажучи, про речі високого пілотажу — про суть реформи в державі загалом.

— Чесно кажучи, — зауважила дівчина, — коли ми вперше прийшли сюди, то дуже боялися цієї системи… Нам здавалось, що тут якісь свої правила, які нас «не з цієї системи» не приймуть… Всі ми однозначно (я кажу про Чернівці) задоволені колективом. Це неймовірний колектив!

—Сподобалось простота послуг, — продовжує думки колеги Микола Гуцман, який навчався в ТСЦ 3344 в Глибокій, — все чітко, ясно зрозуміло.

На думку Миколи,  навчання допомогло йому виробити навики спілкування з людьми, уміння уникати конфліктів, наповнювати стосунки адміністратора і відвідувача діловим змістом, як того вимагає принцип клієнтоорієнтованості.

Теплі слова на адресу стажерів прозвучали від виконуючого обов’язки директора РСЦ МВС в Чернівецькій області Василя Душинського, його заступника Сергія Сушинського, куратора програми РСЦ в Чернівецькій області  Анатолія Дроня.

Наступний крок — оголошення набору на вакантні посади в сервісні центри Чернівецької області, про що вже повідомлено на офіційному сайті відомства у в оголошенні у розділі «Публічна інформація» (http://chv.hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/ogoloshennya/). Втім, сертифікати професійності — це уже здобуток кожного учасника реформи, що має сенс.