A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чекаємо заявок від територіальних громадян на послуги мобільного сервісного центру


20 Квітня 2017

Інформаційно-аналітичний портал газети «Молодий буковинець» повідомляє про підготовку до12308616_986628611403989_8088473323252038022_n - копия надання сервісних послуг МВС автомобілем спеціального призначення http://molbuk.ua/chernovtsy_news/126443-bukovyncyam-u-viddaleni-rayony-vodiyski-posvidchennya-dostavlyatyme-specavtomobil.html.

Нагадаємо,  йдеться про мобільний комплекс на колесах, з допомогою якого мешканці віддалених районів зможуть зареєструвати, перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, оформити запит на  довідку про відсутність судимостей.

«Плануємо, що ця машина запрацює з 1 травня,— зазначає в інтерв’ю кореспонденту популярного видання  в. о. директора РСЦ МВС в Чернівецькій області Василь Душинський. — А поки що територіальні громади збирають заявки щодо наших послуг від населення. Коли громада назбирає до десяти таких заяв та відправить нам запит, ми виїжджаємо до них. Єдина умова – працівників потрібно забезпечити Інтернетом, –Виїжджати в райони автомобіль буде в середу, четвер та п’ятницю. Певного графіку та маршрутів ще не запровадили. Та в подальшому це зроблять, коли люди дізнаються про нову послугу і запитів від громад побільшає. Його екіпаж складається з двох адміністраторів та експерта. Персонал більшість послуг оформлюватиме на місці. Винятком буде лише прийняття довідок про відсутність судимості. Їх, згідно з законом, розглядають від 10 до 30 діб. Дані про автомобіліста перевіряють через базу «Рубін», після чого водій може отримати довідку. У такому разі водій зможе отримати відповідь під час наступного візиту працівників сервісного центру».