A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Чоловік їздив на автомобілі-привиді…


07 Квітня 2017

Новина стала несподіванкою для громадянина, який керував ним по генеральному дорученню. Тобто, «Volksvagen Passat» ніби й був, але насправді його не було… Це з’ясувалось під час проведення експертизи іномарки в Територіальному сервісному центрі МВС 7341, що в Чернівцях. Фахівці виявили невідповідність свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, що засвідчило ймовірність існування автомобіля-двійника. Факт підробки внесено поліцейськими в єдиний реєстр досудових розслідувань.

Довідково

«Двійники»  зовнішнім виглядом ідентичні автомобілі: однакової марки, моделі,  навіть кольору, з однаковими номерами агрегатів. Зрозуміло, що тільки один з них  є законним, інший  — це акуратно виконана фальшивка. Такі «ляльки» можуть мати кримінальне минуле. Авто, скажімо, могло бути викрадене, або не розмитнене після перетину державного кордону. Авантюристи підробляють на них документи. Найпоширенішим способом передачі прав володіння та управління транспортом на є довіреність. Але навіть вона у випадку з двійниками виявиться марною, хоч і завірена нотаріально. Також її не візьме до уваги ні один суд, і ви не зможете довести, що купили автомобіль з підробленим документацією.

В РСЦ МВС постійно нагадують громадянам про важливість проведення експертиз транспортних засобів, власниками яких вони мають намір стати. Наведений приклад — ще доказ потрібності такої процедури.

За перший квартал 2017 року в територіальних сервісних центрах МВС області під час реєстраційних операцій  проведено 2155 експертних досліджень. Як наслідок, виявлено 8 фактів підробки та знищення номерів їх агрегатів, 2 факти підробки свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу.