A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

По суті справи


05 Квітня 2017

У Регіональному сервісному центрі МВС в Чернівецькій області розглянули електронну петицію, яка за належністю надійшла до відомства з Чернівецької міської ради.

У документі, на який міська влада відреагувала відповідно до Закону України «Про звернення громадян»,  йшлось про запровадження для студентів першого курсу Чернівецького національного університету додаткових безкоштовних лекцій з Правил дорожнього руху, підготовку  до здачі екзаменів в територіальному сервісному центрі МВС.

У відповіді, адресованій авторам петиції, керівництво РСЦ зазначає, що кандидати у водії повинні проходити підготовку в акредитованих закладах з участю спеціалістів, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Окрім вивчення правил дорожнього руху, вони мають оволодіти основами керування транспортними засобами за відповідною програмою теоретичних і практичних занять.

                Втім, працівники РСЦ  знайшли оптимальне рішення,   запропонувавши   керівництву автомобільної школи Всеукраїнської спілки автомобілістів, що має багаторічний досвід підготовки водіїв і знаходиться неподалік корпусів університету, посприяти в реалізації корисної громадської ініціативи. Спілчани охоче погодились безкоштовно  надати ознайомчі лекції з правил дорожнього руху студентам ЧНУ.