A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Банківський термінал — елемент якісної послуги в сервісному центрі МВС


03 Квітня 2017

…Це справді зручно. Ви зареєстрували автомобіль, оформили договір купівлі — продажу транспортного засобу, чи отримали якусь іншу послугу в Територіальному сервісному центрі МВС, що селищі Кельменці, і в цьому ж приміщенні оплатили їх через банківський термінал. Деталь суттєва, якщо вести мову про оперативність надання послуги.

Працює тут і електронний довідник, з допомогою якого, торкнувшись пальцем екрану, відвідувач може отримати потрібну йому інформацію, а «рухомий рядок» на табло повідомляє про наявність спец продукції.

Ці деталі сервісу — практичне доповнення інтерв’ю начальника ТСЦ 7345  Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області  Василя Лупашка кореспонденту газети «Сокиряни-сім днів» у матеріалі під назвою «Нова реформа МВС — «зелене світло» новому сервісу».

Газета Сокиряни

Реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку транспортних засобів, складання іспитів з правил дорожнього руху, практичного водіння, видача або заміна посвідчень водія та їх дублікатів, міжнародних водійських посвідчень,  довідок про несудимість, оформлення договорів на перевезення небезпечних вантажів — всі ці та інші послуги кельменчани намагаються надавати так, аби людям було зручно. Адже якісна  послуга — головне  завдання реформи у сервісній сфері МВС.

 За словами керівника ТСЦ,  наразі досягнуто позитиву в тому, що той, хто звертається до сервісного центру, може вирішити всі питання на місці: здійснити купівлю-продаж, скориставшись консультацією фахівців, провести експертне дослідження транспортного засобу та документів до нього, визначити оціночну вартість рухомого майна, перевірити його по інформаційних базах.

Загалом, за три місяці 2017 року, тут проведено понад 300 реєстраційних операцій, складено 171 договір купівлі-продажу транспортних засобів.

image-0-02-05-f7062dba9f6ef727e7e9a907c88996cf60bbbe24d20b1fc0da51ad7ec44bf3f8-V

IMG_4495[1]