A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Державна послуга назустріч людям


27 Березня 2017

У прямому розумінні саме так, а не навпаки. Адже якщо, скажімо, вам потрібно зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, а найближчий сервісний центр МВС знаходиться далеко, то послуга сама прибуде до вас у вигляді автомобіля, оснащеного спеціальним обладнанням, укомплектованого фахівцями.

Перші пересувні сервісні центри в Україні уже розпочали роботу в деяких областях. На Буковині також буде запроваджено новинку, приємну, передусім, для мешканців віддалених районів — Путильського, Вижницького.

В Регіональному сервісному центрі МВС в Чернівецькій області підготовлено Положення про мобільний сервісний центр. Базуватиметься він у Кіцмані, в територіальному сервісному центрі №7342, звідки за графіком виїжджатиме для надання послуг туди, де виникатиме потреба.

Організація роботи МСЦ здійснюватиметься на підставі договору про співпрацю між РСЦ МВС та органом місцевого самоврядування. Тобто, місцева влада формуватиме запити, визначатиме населені пункти, де громадяни зможуть отримати послуги, а саме: реєстрація-перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача посвідчення водія міжнародного зразка, прийняття запиту на отримання довідок про притягнення фізичних осіб до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) у них судимості,її зняття чи погашення.

Інтенсивність роботи МСЦ МВС залежатиме від змісту виїзних послуг. В РСЦ вже підрахували, що впродовж години пересувний центр зможе надати два десятки послуг.

Наразі органам влади на місцях розіслана інформація про підготовку необхідних умов для роботи мобільної сервісної служби, покликаної зробити державний сервіс максимально доступним для громадян.

все-по-сц_(1)