A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Інформування за територіальним принципом…


13 Березня 2017

Читачі періодики в Заставнівському, Вижницькому, Кіцманському районах отримали нагоду дізнатись про роботу Територіального сервісного центру №7342 регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, що в місті Кіцмань.

Попри те, що сервісні центри МВС працюють за принципом єдиного вікна, тобто, надають послуги відвідувачам не залежно від місця їх проживання, керівництво ТСЦ подбало, аби корисна інформація надійшла, передусім, до громадян з найближчих районів. Адже людям зручніше звертатись туди, де ближче.

Відтак, три популярні в районах часописи «Вижницькі обрії», «Вільне життя», «Голос краю» поінформували про нову послугу сервісної служби МВС — видачу фізичним особам  довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Зазначається, що замовити довідку можна з вівторка по суботу  з 9.00 до 18.00 (у суботу до 16.45), незалежно від місця реєстрації. Запит на довідку заповнюється безпосередньо у адміністратора ТСЦ МВС.

Газети поінформували читачів також і про стажування в сервісних центрах МВС.