A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На користь територіальної громади Чернівців


20 Лютого 2017

У 2016 році, сплачуючи податки за місцем надання послуг, Регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області перерехував до бюджету міста Чернівці понад 4 мільйони 57 тисяч гривень.

Це кошти,сплачені громадянами за реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку транспортних засобів, видачу посвідчень водія, відновлення втрачених документів, номерних знаків, за інші послуги, що їх надає сервісна служба МВС у Чернівцях за адресою вул. Руська, 248 М.

Звісно,  найбільше сюди звертаються мешканці Чернівців, але є чимало відвідувачів з інших районів області і держави, адже державна установа працює за принципом «єдиного вікна».

Колектив РСЦ постійно працює над підвищенням якості, оперативності послуг. Нинішнього року в ТСЦ 7341 міста Чернівці передбачається реконструкція приміщень, приведення їх до сучасних стандартів з фронт-офісом, комунікативним обладнанням, відеокамерами на робочих місцях адміністраторів, електронною чергою,з багатьма іншими новинками, що відповідають євростандарту.

Довідково

Всього за 2016 рік, включно з послугами що надавались у сервісних центрах МВС в Кіцмані, Глибокій, Новоселиці, Кельменцях, до бюджетів територіальних громад Буковини перераховано майже 6 мільйонів гривень (5915910,57 грн.).