A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підроблені документи — злочин


10 Лютого 2017

       В Єдиний облік територіальних підрозділів поліції на Глибоччині та Новоселиччині потрапили факти, виявлені співробітниками  сервісних центрів МВС.

      Зокрема, фахівці ТСЦ №7344 (м.Глибока) передали на дослідження слідчим посвідчення 37-літнього мешканця села Валя Кузьмин з ймовірними ознаками підробки (на фото).

IMG_4108 - копия

       В ТСЦ 7343 (м.Новоселиця) 46-літній мешканець села Ширівці Хотинського району не зміг отримати дублікат документа замість втраченого  за невідомих обставин,оскільки перевірка  по інформаційній базі засвідчила, що втрачено документ на зовсім інше прізвище…

Довідково

       Нагадуємо, що законом передбачено кримінальну відповідальність за  підробку документів, їх використання. Зокрема, частина 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення посвідчення або іншого документа) передбачає покарання штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Частина 3 цієї статті (використання завідомо підробленого документа) передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.