A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги перевізників небезпечних вантажів


01 Лютого 2017

З 16.01.2017 року видачу та продовження свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів здійснюють не лише територіальні сервісні центри, але й регіональний сервісний центр МВС в Чернівецькій області (Чернівці, вул. Руська 248М).

Така можливість передбачена змінами до Положення про сектор технічного контролю та перевезення вантажів транспортними засобами.

Нагадуємо,що транспортні засоби,які відповідають вимогам діючого законодавства України,однак, не відповідають вимогам ДОПНВ, зокрема, необладнані анти блокувальною гальмівною системою, допускають до перевезення небезпечних вантажів лише на території України до введення вдію національних стандартів у цій сфері.

При міжнародних перевезеннях, відповідно до вимог розділу  9.2.3 ДОПНВ автотранспортні засоби та причепи,призначені для перевезення небезпечних вантажів, повинні відповідати технічним вимогам правил ЄЕК ООН №13 та в обов’язковому порядку повинні бути обладнані анти блокувальною гальмівною системою.