A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Буковинські засоби масової інформації вивчають ставлення громадян до імплементації директиви ЄС про посвідчення водія


26 Січня 2017

Як уже повідомлялось, у Головному сервісному центрі МВС працюють над розробкою законопроекту з цього приводу. Йдеться про запровадження нових категорій, встановлення терміну дійсності документа від 5 до 15 років залежно від категорій та проходження медичного огляду після нього,  підтвердження психофізичного стану водія, як фактору, що  впливає на здатність безпечно користуватися автівкою, про  інші нововведення.

Зокрема, журналісти телеканалу «Буковина» в інформаційній програмі (26.01.2017) підготували сюжет, де відповіді на питання, чи посприяє така реформа безпеці руху, висловили водій-початківець, водій з 30-літнім стажем, керівник автошколи, а прокоментував ситуацію фахівець сервісного центру МВС.

Фактично, всі учасники тесту позитивно оцінили потребу посилення контролю за знаннями  водіїв правил дорожнього руху, станом їх здоров’я. Висловлювалась також думка, аби правила дорожнього руху були стабільними, щоб їх не доповнювали занадто часто.

У МВС радять громадянам не переживати щодо майбутніх нововведень. Усі законодавчі ініціативи перебувають у стадії розробки, вони будуть ретельно підготовлені, винесені на обговорення і лише потім введені в дію.

Як зазначив начальник ТСЦ МВС міста Чернівці Віталій Лупу, на даний час фахівці сервісної служби у своїй роботі керуються урядовою постановою і наказом міністерства, згідно з якими водійське посвідчення дійсне впродовж 30-ти років.

IMG_4083

IMG_4090

IMG_4101