A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Реєстраційні операції сервісних центрів в контексті податкового законодавства


23 Січня 2017

З ініціативи  керівництва регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області відбулась зустріч працівників РСЦ з представником державної фіскальної служби.

Як уже повідомлялось, з 1 січня  2017 року у зв’язку зі змінами до податкового Кодексу України оподатковуються операції з купівлі-продажу вантажних транспортних засобів, автобусів,а також операції   з продажу або обміну протягом року двох і більше легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів.

Фактично, йдеться про виконання посадовцями сервісної служби функцій податкових агентів, зобов’язаних щоквартально інформувати податкові органи про суму доходу та сплаченого податку до бюджету.

Функції і відповідальність податкових агентів, визначення вартості рухомого майна, місце сплати податку, подання звітності, забезпечення комфортних умов для платників податку при реєстраційних операціях — ці та інші численні питання обговорювали  фахівці, знаходячи точки дотику двох відомств,  виробляючи алгоритми дій у тих чи інших ситуаціях, взятих із реєстраційної практики.

Практичні рекомендації, напрацьовані спільними зусиллями, сприятимуть бюджетній дисципліні, повноті сплати податків громадянами.

IMG_4043

IMG_4061

IMG_4069

IMG_4073

IMG_4076

IMG_4066