A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У 2016 році на дороги Буковини виїхали 12044 водіїв-початківців


12 Січня 2017

Загалом,   працівниками територіальних сервісних центрів МВС видано 25883 посвідчень водія включно із поновленням втрачених документів, заміною старих на нові,  відкриттям додаткових категорій, проведено 21624 теоретичних та 31752 практичних екзаменів.

Фахівці сервісних центрів здійснили  30408 операцій по знятті з обліку,  реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Завдяки відміні довідок-рахунків громадяни зекономили при цьому десятки тисяч гривень.

Під час реєстраційних операцій, оглядів та технічних експертиз транспортних засобів  виявлено 22 факти підробки та знищення номерів кузовів та двигунів, 10 підроблених документів:   посвідчень   водія,   свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, медичних довідок та доручення на право керування та розпорядження транспортним засобом.  Виявлено 2 викрадені транспортні засоби та  встановлено дві особи, що перебували у розшуку.

Працівниками РСЦ МВС в Чернівецькій області  атестовано 399 водіїв, які здійснюють перевезення небезпечних вантажів та 15 уповноважених, чия діяльність пов’язана з такими перевезеннями.

Сплачуючи податки за місцем надання послуг, регіональна сервісна служба МВС переказала в місцеві бюджети майже 6 мільйонів гривень.