A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Нештатна ситуація…


20 Грудня 2016

Видача дубліката посвідчення водія в Кіцманському територіальному сервісному центрі МВС завершилась, щойно розпочавшись…

Працівники центру з’ясували, що до них  звернувся  громадянин, який перебував у розшуку. Це  засвідчила перевірка документів 35-річного мешканця Заставнівського району по базі даних МВС.

Про «нештатну» ситуацію співробітники ТСЦ негайно поінформували  чергову частину поліції. Оперативна група відреагувала миттєво. Уже через кілька хвилин правоохоронці запросили чоловіка до районного відділу поліції, де він мав дати пояснення, чому не виконує рішення суду, не пов’язаного з  позбавленням волі.

Нинішнього року завдяки чіткій взаємодії з правоохоронними органами співробітниками регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області виявлено двох громадян, які уникали виконання закону, 10 фактів підробки посвідчень водія, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, медичних довідок, доручень на право керування та розпорядження транспортними засобами. Виявлено також понад два десятки випадків підробки та знищення номерів агрегатів транспортних засобів.