A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги перевізників небезпечних вантажів!


17 Жовтня 2016

Регіональним сервісним центром МВС в Чернівецькій області ведеться роз’яснювальна робота щодо видачі Свідоцтв нового зразка про допуск транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Нагадуємо, що для отримання власниками транспортних засобів свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів відповідно до п. 6.9.3 Правил до ТСЦ потрібно надати:

а) заяву з зазначенням переліку транспортних засобів (марка, номерний знак транспортного засобу, № ООН, у разі необхідності транспортна назва та (або) група пакування, клас(и) або найменування групи вантажів, для перевезення яких буде використовуватися транспортний засіб);

б) копію ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;

в) копію свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів;

г) на кожний транспортний засіб додатково:

— копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;

— копію протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, виданого суб’єктом проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів;

— копію поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

— квитанцію про сплату за бланк свідоцтва та послугу з оформлення свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів до ТСЦ особисто або через уповноваженого представника. Реєстрація заяв здійснюється в канцелярії ТСЦ.

Для видачі Свідоцтва проводиться перевірка відповідальним працівником ТСЦ кожної одиниці транспортних засобів згідно заяви. Перевірка відповідності конструкції транспортних засобів та спеціального обладнання проводиться шляхом їх візуального огляду та за допомогою наявного вимірювального обладнання без розбирання та втручання в роботу вузлів та агрегатів, за результатами якого складається Акт про результати огляду на відповідність комплектності транспортного засобу (транспортної одиниці) вимогам розділу 5 Правил, який приєднується до матеріалів визначених п. 6.9.3 Правил, які є підставою для видачі Свідоцтва.

Нове Свідоцтво видається за результатами позитивної перевірки та надання повного пакету документів визначеному у п. 2 цієї вказівки, а також повернутого Свідоцтва у якого закінчився термін дії. У разі неможливості його повернути, у заяві зазначається причина відсутності Свідоцтва.

Для продовження строку дії Свідоцтва перевізник може надати до ТСЦ документи, які вказані у п. 2 цієї вказівки, без оригінала Свідоцтва. У такому випадку відмітка про продовження Свідоцтва проставляється при наданні перевізником оригінала Свідоцтва, але не пізніше десяти робочих днів з моменту реєстрації його заяви за умови прийняття позитивного висновку за результатами її розгляду.