A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Через призму громадськості


13 Жовтня 2016

Чернівці відвідав радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко.

Буковина стала 12-тою областю, де голова Громадської ради при МВС зустрівся з  керівниками владних структур міністерського підпорядкування,  представниками громадськості та журналістами.

Мета  візиту посадовця — вивчення стану справ на місцях, налагодження співпраці між територіальними підрозділами органів державної влади, запровадження механізмів взаємодії з громадськістю, узагальнення практичних результатів реформування правоохоронної сфери, виявлення проблемних питань та підготовка  рекомендацій щодо їх вирішення  на законодавчому рівні.

Сценарій спільних дій було обговорено за «круглим столом» в Головному управлінні національної поліції в Чернівецькій області з участю керівників територіальних підрозділів   міграційної, з надзвичайних ситуацій, прикордонної служб, регіонального сервісного центру МВС.

Ключовою подією стала  зустріч з численними представниками громадськості, під час якої йшла відверта розмова про ефективність боротьби зі злочинністю, правопорушеннями,  виявлялись  проблеми, що потребують вирішення, насамперед, в парламенті.

Одна з них  —  користування автомобілями з іноземною реєстрацією на території України. Представники громадськості розповіли про конкретні епізоди експлуатації таких транспортних засобів, звернули увагу на труднощі, що виникають при  встановленні винуватців ДТП, скоєних їх водіями.

Ситуацію в цьому контексті  прокоментував виконуючий обов’язки директора РСЦ МВС України в Чернівецькій області Василь Душинський. Керівник РСЦ розповів про діючий порядок ввезення автомобілів на територію держави та зазначив, що проблема взаємодії   між відомствами  у цій сфері потребує коректив на  рівні законодавства. До речі, наразі над цим питанням  працюють в Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Віддаючи належне громадським структурам як інструменту контролю за діяльністю правоохоронних органів, В.Мартиненко зазначив, що ця функція повинна бути системною. З огляду на те, що законодавством не передбачено діяльність громадських рад при обласних управліннях поліції, таку роль виконуватимуть робочі групи з числа активістів, які хочуть і можуть брати участь у державотворенні. На думку радника міністра, оскільки область розташована в прикордонній зоні, є логіка в тому, аби до співпраці з правоохоронцями «максимально залучати громадськість».

  • Vizyt

            Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області