A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Стаючи власником вживаного авто, подбайте про експертні висновки щодо його походження


28 Вересня 2016

ПРИКРИЙ ЕПІЗОД У необхідності такої потреби переконався мешканець Івано-Франківська, який звернувся до територіального сервісного центру МВС у Чернівцях, аби перереєструвати транспортний засіб.

Під час огляду іномарки «Фольксваген» було виявлено, що ідентифікаційний номер кузова автомобіля перебито. Цей факт підтвердили і поліцейські, яких працівники ТСЦ викликали на місце події. Автомобіль  правоохоронці затримали до з’ясування обставин підробки.

З початку 2016 року працівниками ТСЦ спільно з експертами  виявлено 16 випадків перебитих або знищених номерів кузовів транспортних засобів.

Нагадаємо, стаття 290 Кримінального кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» передбачає штраф від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

РСЦ МВС в Чернівецькій області вкотре нагадує громадянам про доцільність проведення експертиз як гарантій того, що ваше право на власність буде захищено.

Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області