A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Про мистецтво послуг і персональну відповідальність за їх якість


15 Серпня 2016

 ПРАКТИКУМ В  регіональному сервісному центрі МВС в Чернівецькій області проведено нараду з провідними спеціалістами, спеціалістами-адміністраторами, операторами комп’ютерного набору, обслуговуючим персоналом з питань надання громадянам якісних сервісних послуг.

            Як зазначив заступник  директора Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Сергій Сушинський, учасники наради є тією частиною особового складу підрозділів РСЦ, що безпосередньо контактують з громадянами, а тому сумлінне виконання службових обов’язків посадовцями  — це передумова якісної роботи сервісної служби загалом. Увага до потреб клієнта, чемність, тактовність, беззастережне дотримання чинного законодавства в роботі — питання, що «не обговорюються», а виконуються.

За напрямки діяльності сервісних центрів перед присутніми виступили начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Дмитро Марцинюк,керівники секторів: кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю — Надія Чубрей, довідково-інформаційного забезпечення — Віталій Світайло, провідний спеціаліст сектору моніторингу і контролю за діяльністю сервісних центрів Анатолій Дронь.

  • Vizyt

Значну частину наради було приурочено конкретним практичним ситуаціям, що виникають під час реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, оформлення договорів  купівлі-продажу, зокрема, у електронній формі, при видачі дублікатів номерних знаків, посвідчень водія, проведенні експертизи транспортних засобів, в інших епізодах щоденної службової практики людей,  відповідальних за прийняті рішення, а відтак і за формування позитивного іміджу сервісу МВС.   В цьому ж контексті йшлось  про дотримання антикорупційного законодавства та правил етичної поведінки.

Фахівці РСЦ відповіли на численні питання присутніх, узгодили ситуації, які потребують координації дій між тими, хто безпосередньо надає послугу, і хто відповідає за роботу сервісної служби в цілому.

Передбачається, що подібні зустрічі з аналізом роботи на місцях, виявленням і вирішенням   проблемних питань відбуватимуться і в майбутньому.

Прес-служба РСЦ МВС  в Чернівецькій області