A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Кіцманський територіальний сервісний центр МВС створює комфортні умови для відвідувачів


22 Липня 2016

НОВА БАНКІВСЬКА АДРЕСА Оперативність реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, отримання посвідчень водія, інших послуг в ТСЦ 7342, що в районному центрі Кіцмань, зросла в декілька разів.
Вчорашні алгоритми сервісу докорінно змінено завдяки відкриттю поблизу з центром відділення однієї з банківських установ.
Донедавна для кіцманчан це була серйозна проблема, адже громадянам доводилось долати півтора кілометра до відділення банку у місті, аби оплатити послугу.
Нова банківська адреса знаходиться буквально в 15-метрах від ТСЦ. Окрім цього, банківська установа не лише працює за паралельним з сервісним центром графіком роботи, але й надає послуги виключно його відвідувачам, тобто, людям не потрібно стояти в чергах за «платіжкою».
Нагадаємо, послугами Кіцманського ТСЦ, окрім громадян цього району, користуються також мешканці Путильщини, Вижниччини, Заставнівщини, а принцип «єдиного вікна» передбачає можливість звернутись сюди кожному громадянину, де б він не проживав.
Новинка в роботі Центру вдало доповнила його інфраструктурні особливості — наявність на території ТСЦ майданчика для практичного водіння, оглядової ями для експертизи транспортних засобів.
Відкриття банківського відділення стало також відповіддю на вимоги Головного сервісного центру МВС України щодо вжиття максимальних заходів для скорочення терміну обслуговування громадян.
Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області