A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Функції різні, завдання спільне


24 Травня 2016

СЛУЖБОВЕ ПАРТНЕРСТВО Експертиза транспортних засобів — важлива складова в роботі Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, орієнтованого на надання якісних комфортних послуг.

І хоча експертизу проводять не працівники територіальних сервісних центрів, куди безпосередньо звертаються громадяни, аби зареєструвати, перереєструвати транспортний засіб, а  фахівці науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, послуга сприймається відвідувачами цілісно.

            Відтак, алгоритм спільної роботи перебуває під постійним контролем керівництва того чи іншого територіального сервісного центру.

            Регламентує цю взаємодію Наказ МВС «Про організацію взаємодії підрозділів Експертної служби МВС із територіальними органами надання сервісних послуг МВС», а також відповідна інструкція.

            У Чернівцях пункт проведення експертизи знаходиться неподалік Територіального сервісного центру.

            — Це позитивна обставина, — говорить головний спеціаліст-експерт Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Тарас Могилівський. — Люди економлять свій час. Але день на день не схожий. Найбільш завантажені дні для експертів  — вівторок, середа, іноді субота. Пов’язано це з роботою ринку в Чернівцях, коли громадяни продають, купують автомобілі.

          Тарас Вікторович в постійному контакті з експертами, в пошуках оптимальних рішень. Сам він прихильник того, аби громадяни, купуючи вживаний автомобіль, особисто отримували від експерта резюме на транспортний засіб, що є, на його думку, найвищою гарантією придбання автомобіля без проблеми.

           Щоб динамічніше реагувати на відвідування, в окремих випадках експерти вирішили використовувати частину приміщення з оглядовою ямою, призначену для проведення технічного огляду.

            — Насамперед, — пояснює завідувач сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і документів що їх супроводжують Олександр Громик, —  ми відбираємо автомобілі, для експертизи яких потрібна оглядова яма.  Тут спрацьовують професійні навики.  Якщо ж машина «проблемна» і потрібно більше часу, аби дослідити її, то такий транспортний засіб спрямовуємо в частину боксу, призначеного для технічного огляду. Таким чином, з’являється можливість не затримувати чергу.

            В боксі облаштовано куточок з інформаційним стендом для написання заяв громадянами. Вирішуються  інші питання, що можуть покращити сервіс.

            Звичайно ж, важливою вимогою для експертів, як і для працівників ТСЦ, є дотримання внутрішнього трудового порядку, етичних норм поведінки та культури спілкування, адже йдеться про надання сервісних послуг МВС.

Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області