A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Коли хочеться сказати «дякую»…


13 Травня 2016

НА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЯХ Підприємець з приміського села Чагор Віктор Гудима з раннього ранку у бджолиному русі: на городі, в теплиці, за кермом легковика або «бусика», відвозячи на навчання в Чернівці і забираючи дітей, доставляючи замовникам вирощене.
Ото ж, розписана кожна хвилина. Відтак, на потребу обміняти старе посвідчення, у якому, як і належить селянину, зобов’язаному бути майстром на всі руки, є увесь набір водійських категорій, — якраз на цю потребу часу і не вистачає.
— І вчора не вистачало, і сьогодні, і вже рік за роком… — додає Віктор Васильович, з чим погодяться всі зайняті люди.
Вірогідність потрапити на чергу в установі, що колись іменувалась «МРЕВ», втратити не одну годину з тих, «що рік годують», змушувала пана Віктора відкладати рішення у довгий ящик.
Допоміг порадою сусід, який одного разу зауважив, мовляв, «сьогодні у Чернівцях побачити, чи багато людей у коридорі, і в залі можна в режимі он-лайн в інтернеті»… Новинка на сайті Головного сервісного центру МВС зацікавила Віктора Васильовича, а головне — спонукала при черговій поїздці в Чернівці прихопити з собою документи та заїхати до установи під назвою «Територіальний сервісний центр 7341 регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області».
А незабаром Віктор Васильович уже тримав у руці посвідчення нового зразка, сидячи в автомобілі, двигун якого ще не встиг охолонути… У підприємця залишилось достатньо часу і на те, аби зробити вдячний запис на адресу працівників Центру у книзі обліку скарг та пропозицій.

Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області