A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виявлено підроблений документ


11 Травня 2016

ТОНКОЩІ ПРОФЕСІЇ  До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено факт, виявлення якого стало можливим завдяки пильності та досвіду службовця.
Ситуація щодо ймовірної підробки посвідчення водія виникла в Територіальному сервісному центрі 7344 регіонального сервісного центру МВС у Чернівецькій області.
Посвідчення у 49-літнього громадянина, мешканця Глибоцького району, яким він користувався 15 років, і з яким звернувся, аби обміняти на документ нового зразка, вилучено та передано в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС.
— За довгі роки роботи, — говорить оператор комп’ютерного набору Глибоцького ТСЦ Тетяна Сторощук, — уже виробилось специфічне чуття на достовірність документа…
За словами пані Тетяни, цього разу її увагу привернув колір водійського посвідчення, що ледь помітно відрізнявся від стандарту. Відтак, легалізації фальшивки не відбулось .
Це вже другий випадок нинішнього року, коли глибочани виявляють липові документи завдяки досвіду. Нещодавно з такою ж професійною прискіпливістю вони виявили підроблену медичну довідку та посвідчення з «випадковим» штампом на додатковій водійській категорії.
Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області