A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розпочато атестацію фахівців, які готують кандидатів у водії


19 Квітня 2016

ЗДАЮТЬ ЕКЗАМЕНИ ВЧИТЕЛІ… Відбулось перше у нинішньому році засідання комісії з атестації спеціалістів закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, під головуванням заступника директора Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області Сергія Сушинського.
Нагадаємо, згідно з Положенням, затвердженим Наказом МВС України від 18.02.2016 № 115, атестаційна комісія оцінює професійність спеціалістів, які готують водіїв, підвищують їх кваліфікаційний рівень.
До складу комісії увійшли представники департаментів освіти та науки, охорони здоров’я облдержадміністрації, управління Укртрансбезпеки в Чернівецькій області.
За словами заступника голови комісії Дмитра Марцинюка, сьогодні в області готує водіїв 51 навчальний закладі. У деяких із них закінчується термін сертифікації. Ото ж, аби отримати в Головному сервісному центрі МВС акредитаційний сертифікат, що видається на 5 років, потрібно привести до відповідних вимог навчальну базу закладу, укомплектувати викладацький склад спеціалістами з питань безпеки дорожнього руху, експлуатації транспортних засобів, інструкторами практичного водіння, медичної підготовки. Всі ці складові навчального процесу оцінюють працівники РСЦ, атестаційна комісія.
Необхідні документи на розгляд комісії представили перші 6 автошкіл.
Під час атестації перевірялись знання майбутніми спеціалістами нормативно-правових актів, що регламентують навчання водіїв, розуміння відповідальності за порушення законодавства про дорожній рух, вивчались типові навчальні програми.
Всі претенденти на професійні атестати відповіли на питання 30-ти білетів з Правил дорожнього руху. Попередньо, кожна особа, що атестувалась, представила комісії персональний пакет документів включно з інформацією, чи не перебуває вона в розшуку, чи не має за собою «гріхів» у вигляді порушень Правил дорожнього руху, чи дозволяє їй бути викладачем стан здоров’я.
Передбачається, що наступні засідання комісії відбуватимуться щопонеділка в приміщенні РСЦ МВС.
Довідково.
За три місяці 2016 року службовцями територіальних сервісних центрів області проведено 3999 теоретичних та 5632 практичних екзаменів з підготовки водіїв транспортних засобів. За цей період видано 2462 посвідчення водія громадянам, що сіли за кермо вперше, стали повноправними учасниками дорожнього руху.
Прес-служба РСЦ МВС в Чернівецькій області